Labas,

 

Labai džiaugiamės, jog ši knygutė atsirado tavo rankose.  Būtent tu ir buvai priežastis to, kad ši knygutė išvystų dienos šviesą tokia kokia ji yra dabar.  Tai yra ne šiaip sau knygutė, jį yra personalizuota knygutė, kuri yra paremta Eneagramos mokslu, sakančiu, jog yra devyni skirtingi žmonių požiūriai į mus supantį pasaulį. Eneagramoje šie požiūriai sunumertuoti nuo vieno iki devynių, aprašant asmenines savybes, pagrindinius poreikius, būdus padedančius tobulinti savo asmenybę.  Pagrindinis mūsų komandos tikslas, ruošiant šią knygutę, suteikti galimybę kiekvienam prieiti prie mokslo, kuris iš pirmo žvilgsnio atrodo sunkiai suprantamas, sukuriant personalizuotą knygutę, kuri ne tik, kad patalpintų visas tavo mintis, bet ir padėtų tau tobulėti.  Iš viso yra išleistos devynios skirtingos knygutės, kurios buvo parašytos žmonių, matančių pasaulį taip pat, kaip ir tu, todėl jos yra labai asmeninės. Knygutėje pateikiamos  žmonių istorijos, kurias skaitydamas tikimės atrasi sau artimų situacijų. Keliaudamas po knygutės lapus kiekvieną savaitę rasi užduočių, kurias atlikdamas ugdysi savo asmenybę ir prėsi savo suvokimo ribas. Taip pat kiekviename puslapyje rasi savaitės mintį bei užduotis už kurias galėsi kaupti karmos taškus. Tai yra asmeninio tobulėjimo knygutė, todėl joje rasi kūrybinių užduočių, pratimų padedančių pasiekti išsikeltus tikslus, norų bei tikslų sąrašus ir daug kitų , mažų staigmenų. Kelionė į save yra ilgas procesas ir net atvėrus vienas duris mes galime migloje matyti kitas. Tai nesibaigianti kelionė, todėl svarbiausia išmokti ja mėgautis, nedarant sau spaudimo ir palaikant  kiekviename žingsnyje.

Linkime Tau harmoningų ir pilnų įspūdžių naujų metų. Drąsos atidarant vartus į savo karalystę, nes raktą jau turi. Pirmas žingsnis jau žengtas, dabar belieka eiti tolyn.

 

Knygutės autorės Viltarė ir Simona

 

 

 

 

Knygutėje patalpinome įvairiausių užduočių, minčių, priminimų, kurias atliekant auginsite save ir prisidėsite prie savo asmeninio tobulėjimo. Rekomenduojame vykti užduotis atsakingai ir nuosekliai. Užduotis, kurios Jums duos daugiausiai naudos, kartokite individualiai, kol tai taps Jūsų asmenybės dalimi. Perrašykite nusistovėjusią informaciją savo prote.

Atliekant užduotis labai svarbu būti tikriems prieš save. Būkime dar atviresni, stebėkime savo vidų. Mums, kaip trejetams ypatingai yra svarbu atkreipti dėmesį ar tai ką galvojate, jaučiate, tikite, norite yra Jūsų ar kitų žmonių lūkesčiai paremta būsena.  Pastebėkite ar tai ateina iš Jūsų vidaus ar tai yra sukurta aplinkinių žmonių, kurių nuomonė Jums rūpi. Rekomenduojame visas savo mintis konspektuoti. Tai padės Jums geriau pamatyti kas yra tikra, kas pas jus išlieka per laiką. Lengviau galėsite pastebėti pokytį ar dalykus, į kuriuos turite atkreipti daugiausiai dėmesio bei su jais dirbti.

AApie knygute ir jos ideja 

Šioje knygutėje galėsi:

 

…..Asmenines žmonių istorijas;

Užduotis tikslams pasiekti;

Kūrybines užduotis;

Norų sąrašą;

Įpročio ugdymo pratimą;

Asmeninio tobulėjimo pratimai;

Užduotis plečiančias suvokimo ribas;

Sprendimų analizės pratimą;

Eneagramos tipo aprašymą;

Šioje knygutėje galėsi:

 

…..Asmenines žmonių istorijas;

Užduotis tikslams pasiekti;

Kūrybines užduotis;

Norų sąrašą;

Įpročio ugdymo pratimą;

Asmeninio tobulėjimo pratimai;

Užduotis plečiančias suvokimo ribas;

Sprendimų analizės pratimą;

Eneagramos tipo aprašymą;

  • Twitter - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle

© 2020 You are more world New Zealand, Christchurch

All the rights protected by the authors. Any use of the information without asking can be understood as stealing and may be subject to legal liability.

*The information writing in the website is based on the knowledge: " Wisdom of the Enneagram"  by Don Richard Riso and Russ Hudson