Viltarė„Psichologija pradėjau domėtis dar būdama mokyklos suole. Stebėdavau vaikus ir klausdavau savęs, kodėl jie elgiasi taip, kaip elgiasi. Norėdavau juos suprasti. Pabaigusi mokyklą rinkausi tarp psichologijos ir verslo turizmo studijų. Žinoma likimas sudėliojo, kad baigiau turizmą, nors po studijų toliau tęsdavau savo žmogaus analizes. Turėdama galimybę pasibaigdavau vienus, kitus kursus, kol vieną dieną leidau sau pripažinti, jog tai ir yra tas „hobis“, kurį pavertus darbu „niekada nebereikės“ dirbti. Žinoma, dirbti visada reikės, bet dabar darbas yra iš širdies. Manau kartu su Simonos kūrybiškumu mums pavyks realizuoti ne vieną projektą, kuris prisidės prie kiekvieno žmogaus širdies." tuesidaugiau

Esame sielos, kurios atsitiktinai susitikome šiame gyvenime viena kitai padėti tobulėti ir sukurti kažką didesnio už mus.

tuesidaugiau

Simona „Mano pasaulio kasdienybė - psichologija ir dizainas. Nėra dienos, kada nebūtų, ką savyje analizuoti, mes tokie įvairių savybių, emocijų ir minčių mišiniai! Visada maniau, jog norint pažinti pasaulį, visų pirma turi labai gerai pažinti save. Begalės knygų, dienoraščių, kūrybos valandų, besikeičiantis spalvotas ir emocionalus gyvenimas, nesibaigiančios kelionės - ko tik nesiėmiau, kad save suprasčiau. Tačiau Eneagramos mokslas buvo tai, kas visus ieškojimus suvedė į vieną didelį paveikslą, rodos viskas sustojo į vietas. Visada svajojau padaryti pasaulį gražesnį, dėl to nuo ankstyvos vaikystės pasirinkau menininko kelią, piešiau, tapiau, lipdžiau, kol galiausiai tapau grafikos dizainere. Tikiu, jog kiekvienas galime prisidėti prie geresnio pasaulio kūrimo savo išskirtiniais talentais, kuriuos, beje, ir Eneagrama mums aiškiai parodo."

Kartu susitikome Eneagramos klasėje ir nusprendėme, jog šitas mokslas tikrai gilus ir jis veikia visiems mūsų rate. Tai buvo didelis įkvėpimas uždegti daugiau širdžių. Nuo tada paskyrėme savo laiką projekto  „Tu esi daugiau“ įkūrimui.

 

 

Tu esi daugiau – projektas skatina kiekvieną pamatyti daugiau tiek savyje, tiek kituose. „Gyvos“ istorijos, kurios atveria individualius žmonių pasaulius, auginančios supratimą, jog keliaujame labai panašiais gyvenimo takeliais, kuriuose susiduriame su labai panašiais išgyvenimais. Eneagramos mokslo pagalba norime parodyti, kad mes iš tikrųjų matome pasaulį kitaip. Norime, kad žmonės augintų norą padėti kitokiam pasauliui. O ir patys suprastų kiek jų elgesys yra pasikartojantis ir atsineštas iš vaikystės. Situacijos kitos, o mes elgiames, kaip elgėmės būdami vaikais.

Tikimės sukurti bendruomenę, kurioje žmonės atvirai galės dalintis savo gyvenimo patyrimais,  kuriuos nėra taip lengva atverti savo esamų žmonių rate. Norime pažadinti kiekviename supratimą, atjautą ir  kantrybę. Norime, jog tėvai padėtų vaikams sukurti saugę erdvę, kurioje jie galėtų auginti savo talentus. Norime, jog darbdaviai išgirstų pavaldinius ir jiems padėtų atrasti vietą, kurioje jie labiausiai galėtų realizuoti save.

Teikiame koučingo paslaugas, dalinamės eneagramos mokslu ir turime prieš akis daug projektų, kuriuos metų bėgyje planuojame realizuoti. Šiuo metu startuojame su personalizuotomis užrašų knygutėmės, skatinančiomis kiekvieną augti individualiai.

Ačiū, kad esi projekto „Tu esi daugiau“ dalimi. Prisijunk ir papasakok apie save. Kartu mes galime sukurti daugiau.

Nesvarbu, ką tau sakytų kiti. Prisimink, jog Tu visada esi daugiau.

Projekto „Tu esi daugiau“ įkūrėjos Viltarė ir Simona

  • Twitter - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle

© 2020 You are more world New Zealand, Christchurch

All the rights protected by the authors. Any use of the information without asking can be understood as stealing and may be subject to legal liability.

*The information writing in the website is based on the knowledge: " Wisdom of the Enneagram"  by Don Richard Riso and Russ Hudson